UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Мінеральна штукатурка Edelputz Spezial White Baumit 25 кг

Код товару: 237

264 грн.

Додати в обране

Опис

Мінеральна штукатурка Edelputz Spezial White Baumit застосовується для захисту і декоративної обробки фасадів та інтер'єрів в якості паропроницаемой тонкошарової декоративної штукатурки на мінеральні основи, є складовою всіх комплексних систем теплоізоляції.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Мінеральна штукатурка Edelputz Spezial White Baumit 25 кг

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою, не промерзлым, міцним, здатним нести навантаження, очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНИП 3.04.01-87, ДБН Ст. 2.6-22-2001. Видалити неміцні ділянки поверхні. Відколи, раковини, тріщини відновити з використанням ремонтних сумішей Baumit. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, очистити механічним способом та обробити складом Baumit Sanier Loesung. Придатна для нанесення на підстави попередньо проґрунтовані Baumit UniPrimer:

- армувальний гідрозахисний шар у системах теплоізоляції Baumit;

- вапняні, цементно-вапняні, цементні штукатурки;

- бетон і інші мінеральні основи;

- гіпсові штукатурки, попередньо проґрунтовані Baumit Grund.

Придатна для нанесення на:

- полімерні матеріали, лакові або масляні плівки, клейові і дисперсійні фарби, дерево, метал;

- мінеральні підстави до моменту закінчення процесів твердіння або містять підвищену кількість вологи.

Виконання робіт: В залежності від всмоктуючої здатності підстави (вапняно-цементні штукатурки, теплоізоляційні штукатурки), його зволожують (не повинно бути плівки води). Коли підставою є полімерцементні клейові склади Baumit HaftMortel або Baumit KlebeSpachtel ? змочування не потрібно. Вапняно-цементна штукатурка Baumit EdelPutz Spezial змішується в гравітаційному змішувачі з водою з розрахунку 10 л на мішок. Час перемішування 3-5 хвилин. Завжди використовувати весь вміст мішка! При використанні декількох замісів їх поміщають у велику ємність і добре перемішують ще раз вручну. Завдяки цьому досягається однорідність консистенції і однотонність кольору. Нові заміси періодично додають і усереднюють.Декоративна штукатурка Baumit EdelPutz Spezial наноситься шпателем з нержавіючої сталі шаром завтовшки величину зерна, а потім після нетривалого схоплювання затирається з урахуванням зернистості і структурується пластмасовою теркою.Наносити рівномірно без перерв. Для більш якісного виконання фінішного декоративного шару рекомендується закінчувати роботу з архітектурним кордонів. У випадках неможливості такої розбивки рекомендується межі захваток виконати за допомогою малярної стрічки.

 

Продукт

Декоративна штукатурка заводського приготування на гідравлічному в'яжучому, тонкошарова, затерта з рельєфною структурою для зовнішніх і внутрішніх робіт, ручного нанесення.

Склад

Гідрат вапна, білий цемент, мармурова крихта, пігменти, добавки.

Властивості

Атмосферостійка, водостійка, паропроникна, з низькою загрязняемость, яскрава кольорова гама, легка в роботі.