UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Штукатурка цементна МОМЕНТ 25 кг

Код товару: 000000073

101 грн.

Додати в обране

Опис

Штукатурка цементна «Момент» призначена для вирівнювання і штукатурення жорстких мінеральних основ (цегляних, бетонних, керамзитобетонних) всередині і зовні будинків при товщині шару до 20 мм за одне нанесення. Придатна для застосування в приміщеннях з вологим режимом експлуатації. Затверділий штукатурний шар може бути основою для оздоблення шпаклівками, тонкошаровими декоративними штукатурками, фарбами, плиткою.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Штукатурка цементна МОМЕНТ 25 кг

Порядок нанесення: Перед нанесенням суміші підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Всі невеликі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити. Основи з високим водопоглинанням або підстави, потребують зміцнення поверхневого шару, попередньо заґрунтувати ґрунтовкою «Момент Грунт». Бетонні підстави і поверхні з силікатної цегли необхідно обробити адгезійним шаром (штукатурка цементна + 3-4% Ceresit CC 81).

Виконання робіт Суху суміш затвориты чистою водою (температура води від +15 ° C до +20 ° C) з розрахунку 0,17-0,21 л на 1 кг сухої суміші, перемішати до отримання однорідної маси за допомогою низьообертового дриля з насадкою. Суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Суміш наноситься на підготовлену поверхню підстави і розрівнюється за допомогою шпателя, терки або правила. Штукатурні роботи слід виконувати безперервно, дотримуючись методу "мокре по мокрому». Використання суміші можливе протягом 1:00. В перервах між роботою більш ніж на годину і після закінчення робіт інструмент необхідно очистити і промити водою. При нормальних кліматичних умовах (температура повітря +20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%) і хорошої вентиляції через 7 діб можна приступати до нанесення наступних декоративних шарів.

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час схоплювання і твердіння суміші може змінитися. Штукатурка цементна «Момент» містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Технічні характеристики:

Склад

суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Розмір заповнювача

не більше 0,63 мм

Час використання суміші

не менше 60 хвилин

Потужність зчеплення з мінеральною основою

не менше 0,3 МПа

Кількість води я приготування суміші

4,25–5,25 л води на 25 кг сухої суміші

Межа потужності на стиск на 28 добу

не менше 5 МПа

Морозостійкість розчину

не менше 50 циклів

Температура використання суміші

від +5 ?С до +35 ?С

Температура експлуатації

від -30 ? с до +70 ?С

Витрати на 1 мм товщини шару

1,7 кг/м2