UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Суміш самовирівнююча ANSERGLOB LFS 73 25 кг

Код товару: 000002412

158 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш самовирівнююча ANSERGLOB LFS 73 призначена для основної заливки і вирівнювання недеформівних мінеральних підстав, таких як бетон (вік не менше 3 місяців, вологість не більше 4%), цементно-піщані стяжки (вік не менше 28 діб, вологість не більше 4%), ангідрітние підстави, всередині торгових і житлових приміщень, не схильних до інтенсивним вологісних впливів. Готове підстава може використовуватися під різні покриття, такі як лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна плитка, природний камінь та ін. Суміш самовирівнююча ANSERGLOB LFS 73 використовується для сполучних, розділових і «плаваючих» підкладкових шарів, а також в системах обігріву підлог. Суміш самовирівнююча ANSERGLOB LFS 73 придатна для машинного виливання.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Суміш самовирівнююча ANSERGLOB LFS 73 25 кг

Підготування суміші: Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,19 - 0,20 л води на 1 кг суміші (4,75 - 5,0 л води на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні уручну або механічно (дрилем на низьких оборотах) до отримання однорідної маси з необхідною консистенцією. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати. Надмірна кількість води спричиняє за собою погіршення властивостей, а також знижує міцність покриття і може привести до його розшарування, що неприпустимо.

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23: 2013, СНиП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. Перед нанесенням розчину неміцні ділянки основи необхідно ретельно видалити. Цементну поверхню зачищають від цементного молочка сталевою щіткою або піскоструминним апаратом. Таким чином, підвищують зчеплення гладких поверхонь. Тріщини в підставах необхідно розшити, обробити однією з глубкопронікающіх емульсій ANSERGLOB і закрити цементним стягуванням ANSERGLOB LFS 70 або сумішшю самовирівнюючої ANSERGLOB LFS 73. Що сильно вбирають основи перед виконанням робіт обробити однією з глибокопроникаючу емульсій ANSERGLOB і витримати 4 години. Слабко підстави перед початком робіт обробляються ґрунтуючою емульсією ANSERGLOB EG 62 і витримуються від 3 до 6 годин. Обов'язково необхідно відокремити підлогу від зіткнення з несучими та огороджувальними конструкціями за допомогою еластичної прошарку (спінений поліетилен, тонкий пінополістирол). У разі, коли монолітну підлогу, можливо, буде схильний до дії вологи знизу, необхідно використовувати розділовий гідроізоляційний шар по всій площі нанесення суміші, при цьому мінімальна товщина нанесення ANSERGLOB LFS 73 повинна становити 35 мм.

Спосіб застосування: При машинному нанесенні розчин подається змішує агрегатом (штукатурної станцією, штукатурних насосом). При ручному нанесенні приготовлену суміш розчину вилити на основу і розподілити по поверхні за допомогою мірної планки широкого шпателя або інших інструменту. Для видалення бульбашок повітря з розчину необхідно провести деаерацію, використовуючи жорсткий голчастий валик. При створенні «плаваючого» статі мінімальна товщина шару - 40 мм. При влаштуванні підлоги на роздільному шарі мінімальна товщина - 35 мм. Всі роботи з приготування, розподілу і вирівнювання кожної порції суміші необхідно проводити протягом 30 хвилин. При перервах в роботі більше 30 хвилин інструмент і обладнання необхідно очистити від розчину і промити водою. Отверділий розчин можна видалити тільки механічним шляхом. При нанесенні розчину і під час його твердіння для попередження розтріскування необхідно уникати появи протягів і пересихання розчину. Наступні роботи в залежності від умов твердіння, товщини нанесення і залишкової вологості підстави (не більше 1%), але не менше 3 діб для укладання керамічної і кам'яної плитки і 7 діб для укладання паркету, лінолеуму і килимових покриттів. Перед проведенням наступних робіт підставу рекомендується відшліфувати.

Примітка: Міцність основи повинна бути не менше М 150. Роботи слід виконувати при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і затвердіння може змінитися.

Витрата: Витрата суміші на 1 мм товщини шару - 1,6 кг / м2.

Технічні дані:

- Товщина шару - 3-100 мм

- Пропорція суміші (машинне нанесення) - близько 0,23 л води / кг. Пропорція суміші (ручне нанесніе) - 0,2-0,21 л води / кг

Переваги:

- Екологічно безпечна

- Можливість машинного виливання

- Мінімальна усадка

- Тепло- та звуко ізоляційна

- Температура виконання робіт від 0 °С.