UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70 25 кг

Код товару: 000002413

119 грн.

Додати в обране

Опис

Стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70 призначена для вирівнювання основи під фінішні покриття недеформованих бетонних підлог в громадських і житлових приміщеннях, товщиною шару до 60 мм. Стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70 може застосовуватися для укладання і ремонту підлог усередині і зовні будівель, для підготовки підстав під самовирівнюючі розчини, або під різні покриття, такі як лінолеум, ковролін, ламінат, паркет, керамічна плитка, природний камінь і інші. Суміш ANSERGLOB LFS 70 використовується для сполучних, розділових, «плаваючих» підкладкових шарів або в системах обігріву підлог.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70 25 кг

Приготування суміші: Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,15 - 0,17 л води на 1 кг суміші (3,75 - 4,25 л води на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні уручну або механічно (дрилем на низьких оборотах) до отримання однорідної маси з необхідною консистенцією. Через 5 хв суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати. Надмірна кількість води спричиняє за собою погіршення властивостей, а також знижує міцність і може привести до його розшарування, що неприпустимо.

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23: 2013, СНиП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, сухою, очищеною від пилу, бруду, бітуму, жирів, масляних або емульсійних фарб. Перед нанесенням суміші неміцні ділянки основи необхідно ретельно видалити. Цементну поверхню зачищають від цементного молочка сталевою щіткою або піскоструминним апаратом. Таким чином, підвищують зчеплення гладких поверхонь. Тріщини в підставах необхідно розшити, обробити однією з глибокопроникаючу емульсій ANSERGLOB і закрити розчином ANSERGLOB LFS 70. що сильно основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючу емульсій ANSERGLOB і витримати 4 години. Недостатня якість підготовчих робіт може призвести до відшарування або розтріскування покладеного шару.

Спосіб застосування: Приготовану суміш розчину укласти на підставу і розподілити по поверхні за допомогою лопат або іншого інструменту. Після цього ущільнити і загладити механізованим інструментом (віброрейкою, віброплощадці), або вручну за допомогою правила ущільнюючи з вигладжуванням до повного ущільнення (поверхня починає блищати). При створенні «плаваючого» статі мінімальна товщина шару 40 мм. При використанні на роздільному шарі товщина нанесення мінімум 35 мм. Всі роботи з приготування, розподілу і вирівнювання кожної порції розчину необхідно проводити протягом 2 годин. При перервах в роботі більше 2 годин інструмент і обладнання необхідно очистити від розчину і промити водою. Отверділий розчин можна видалити тільки механічним шляхом. При нанесенні суміші і під час його твердіння для попередження розтріскування необхідно уникати появи протягів і пересушування розчину. Наступні роботи в залежності від умов твердіння, товщини нанесення і залишкової вологості підстави (не більше 4%), але не менше 7 діб для укладання керамічної і кам'яної плитки і 14 діб для укладання паркету, лінолеуму, килимових покриттів.

Примітка: Міцність основи повинна бути не менше міцності наступного шару. Роботи слід виконувати при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і затвердіння може змінитися.

Витрата: Витрата суміші при товщині шару 1 мм становить - 1,8 кг / м2.

Технічні дані:

- Товщина шару - 10-60 мм

- Пропорція суміші - 0,15-0,17 л води / кг

- Час придатності до роботи - не менше 2 годин

- Готовність для тех.прохода - через 24 години

- Міцність на стиск через 3/28 діб - не менше 7/25 МПа

- Міцність на розтяг при згині через 3/28 діб - не менше 2,5 / 4,5 МПа

- Адгезія до основи - не менше 0,5 МПа

- Температура підстави - від + 5 ° С до + 30 ° С

- Темпеатура експлуатації - від -30 ° С до + 80 ° С.

Переваги:

- Висока адгезія

- Екологічно безпечна

- Тріщиностійка

- Морозостойкая

- Атмосферостійка.