UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Штукатурка гіпсова для машинного нанесення МП-75 Knauf 30 кг

Код товару: 000000351

150 грн.

Додати в обране

Опис

Машинна штукатурка на основі гіпсу. Призначена для високоякісного оштукатурювання стін і стель машинним способом, наприклад, за допомогою штукатурних машин PFT G5, PFT G4, PFT Monojet, що забезпечує значну перевагу в продуктивності в порівнянні з ручним способом, особливо при великих обсягах робіт. Наноситься на всі звичайні тверді підстави (цегляна кладка, цементна штукатурка, бетон і т.п.).

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Штукатурка гіпсова для машинного нанесення МП-75 Knauf 30 кг

Підготовка поверхні:

- Очістка- Основа повинна бути сухою з температурою не нижче +5 С. Поверхню очистити від бруду, пилу і відшарувань, якщо потрібно промити, бетон очистити від залишків опалубного мастила. Видалити виступи, металеві елементи захистити від корозії. 

- Грунтування - Сильно вбираючі поверхні, наприклад силікатна і керамічна цегла, газобетон, грунтуються за допомогою кисті, валика або розпилювача грунтовкою КНАУФ- Грундірміттель До 455 для запобігання нерівномірного схоплювання штукатурного розчину. Щільні, не всмоктуючі воду підстави, наприклад бетон, цементні штукатурки, пінобетон, пінополістирол обробляються ґрунтовкою Кнауф Бетонконтакт для поліпшення адгезії (зчеплення) штукатурки з поверхнею. Після нанесення дати грунтовці висохнути. Не допускати запилення загрунтованной поверхні. 

- Установка маячкових профілів - На поверхню підстави через 30 см нанести ліпленнями розчинну суміш КНАУФ- МП 75, в яку втиснути маячкові профілі, вирівнявши їх в одній площині. Крок профілів повинен бути на 20 см менше довжини правила.

- Установка захисних кутових профілів - Суміш розчину КНАУФ- МП 75 нанести ліпленнями на внутрішню сторону кутових профілів з кроком 30 см. Профілі встановити на кути, починаючи від центру до країв, в одній площині з маячкових профілями, притискуючи кожен від середини до країв. 

Роботи по машинному оштукатурення проводяться, як правило, у складі бригади штукатурів. Підготувати штукатурну машину до роботи згідно "Інструкції з експлуатації» .Засипать суху суміш (машинну штукатурку МП 75) в приймальний бункер. Встановити витрата води відповідно до необхідної консистенції розчинової суміші. 

Технічні характеристики:

Витрати 1 кг /м2 на 1 мм шару
В упаковці 30 кг
Склад суміш на основі гіпсу з полімерними добавками
Водопотреба 36 л води на один мішок (30 кг) сухої суміші
Товщина шару мінімальна - 8 максимальна - 50 мм
Температура застосування від +5°С до +30°С
Примітка високоякісне оштукатурювання стін і стель машинним способом
Призначення Універсальна
Основа Гіпсова
Використання Усередині
Нанесення Машинне