UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Стяжка швидкотвердіюча CN 83 CERESIT 25 кг

Код товару: 000000027

435 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш Ceresit CN 83 призначена для ремонту міцних бетонних і це ментно-піщаних підстав, не деформуються, всередині і зовні будинків (товщина шару від 5 до 35 мм). Застосовується для ремонту стяжок, у тому числі під нахилом, сходових маршів і майданчиків, рамп, бордюрних плит. Поверхні з Ceresit CN 83 можуть бути пофарбовані спеціальними фарбами для бетону і виконувати функції покриття підлог.
властивості:
- бистротвердеющий (технологічне пересування по поверхні можливо через 6 годин)
- стійка до помірних механічних впливів
- висока адгезія до основи
- зручна і проста у використанні.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Стяжка швидкотвердіюча CN 83 CERESIT 25 кг

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Основа повинна бути сухою, міцною (міцність на стиск не менше 20 МПа), з однорідним водопоглинанням . Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. Неміцні ділянки основи слід видалити, тріщини розшити і поглибити на 1/2 товщини підстави прогрунтувати ґрунтовкою Ceresit СТ 17 і заповнити сумішшю розчину Ceresit CN 83. На гладкі і дуже щільні підстави перед укладанням Ceresit CN 83 слід нанести адгезійний шар (0,07 мас. частини Ceresit CC 83 + 0,14 мас. частини води + 1 мас. частину Ceresit CN 83). 

Виконання робіт: Приготування розчинної суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від +15 °C до +20 °C) з розрахунку 0,12-0,13 л на 1 кг сухої суміші (3-3,25 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинну суміш 5 хвилин, після чого знову перемішати. Приготовану суміш розчину необхідно використовувати протягом 30 хвилин. Приготовану суміш розчину укласти на підготовлену основу. Після укладення розчинної суміші необхідно рівномірно розподілити її за допомогою рейки-правила, віброрейки або напівтертки. Остаточне вирівнювання і загладжування слід виконати за допомогою пластикової / пенополистирольной терки або іншого інструменту. При перервах в роботі більш ніж на 40 хвилин інструменти слід промити водою і очищати від розчинної суміші. Після затвердіння розчин можна видалити тільки механічним способом. При нормальних кліматичних умовах (температура + 20 ± 2 ° C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) через 6 годин можливе технологічне пересування по поверхні. Необхідно уникати швидкого висихання шару розчину і при необхідності зволожувати методом розпилення. Облицювання керамічною плиткою можливо через 24 години, влаштували ня інших покриттів - через 72 години. Фарбування дозволяє ється не раніше ніж через 7 діб. 

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 ° C до +30 ° C. Всі вищенаведені рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 ° C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінюватися. Суміш Ceresit CN 83 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захищати очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. 

Рекомендації: На підставах, мають деформаційні шви, необхідно виконувати їх дублювання. Крім поданої вище інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на пристрій підлог. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянуті в даному технічному описі, необхідно самостійно провести тестові випробування або звернутися за консультацією до виробника. 

Умови зберігання: У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщенні.

Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Утилізація: Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку - як побутові відходи. 

Упаковка: Суміш Ceresit CN 83 фасується в мішки по 25 кг. 

Технічні характеристики:

Склад:

суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрати води для приготування розчинної суміші:

3,0-3,25 л води на 25 кг сухої суміші

Строк придатності розчинної суміші:

до 30 хвилин

Температура використання розчинної суміші:

від +5 °C до +30 °C

Можливість технологічного пересування:

через 6 години

Устройство покрытий:

- з кераміки:

- з інших матеріалів

 

через 24 години

через 72 години

Готовність до фарбування:

через 7 діб

Кордон потужності (через 28 діб) на:

- розтяг при згині:

- стиснення:

 

не меньше 5 Мпа

не меньше 35 МПа

Усадка:

не більше 1,2 мм/м

Потужність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови):

не меньше 2 Мпа

Морозостійкість:

не меньше 75 циклів

Витрати сухої суміші:

приблизно 2,0 кг/м2 на 1 мм шару

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CN 83 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях і умовах, не передбачених даним описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними.