UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Мінеральна шпаклівка гладка біла С-31 АРТИСАН 25 кг

Код товару: 000000997

257 грн.

Додати в обране

Опис

Мінеральна шпаклівка гладка біла С-31 тонка полимерцементная шпаклівка гладка біла (товщина шару до 3 мм). Шпаклівка призначена для вирівнювання поверхні стін тонким шаром 1-3 мм, всередині і зовні приміщень і заповнення дрібних дефектів на бетонних, цементно-вапняних, цементно-піщаних підставах, на стінах і стелях всередині приміщень. Шпаклівку можна використовувати для вирівнювання і ремонту підстав з легкого бетону.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Мінеральна шпаклівка гладка біла С-31 АРТИСАН 25 кг

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється відповідно до ДБН В. 2.6-22-2001 і СНиП 3.04.0187. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ??руйнувань. Поверхня повинна бути очищена від різного роду забруднень і речовин, що знижують адгезію шпаклівки до основи (жирів, мастил, бітумних мастик, нетривких лакофарбових покриттів і т.п.). Великі тріщини і нерівності на підставі слід заповнити ремонтною сумішшю, не менше ніж за три доби до фінішного вирівнювання поверхні шпаклівкою. Підстави повинні бути оброблені ґрунтовкою "Артисан № 7" з подальшим висушуванням 4-6 годин. Сильно вбирає підставу слід гарантувати двічі. 

Виконання робіт: Для приготування розчинної суміші Артисан С-31 беруть відведені кількість чистої холодної води (від +15 до +20 °С). Суху суміш поступово додають в воду при перемішуванні, домагаючись отримання однорідної маси без грудок. Перемішування виробляють за допомогою міксера або дриля з насадкою. Швидкість обертання мішалки повинна при цьому складати 400-600 об / хв., Потім витримують технологічну паузу 5 хвилин для дозрівання суміші, і перемішують ще раз. Суміш розчину за допомогою спеціальних інструментів завдають на підготовлену основу і рівномірно розподіляють по поверхні. 

Примітка:! Надлишок води зменшує міцність розчину і може привести до розшарування розчинової суміші. Роботи слід виконувати при температурі від +10 ° С до + 30 ° С. Технічні характеристики витримуються при нормальних умовах (температура 20 ° С і відносна вологість 60%). Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також за застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією. 

Техніка безпеки: Суміш містить цемент, який при з'єднанні з водою утворює луг. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру і очі. При попаданні розчинної суміші в очі негайно промити їх водою і звернутися до лікаря. 

Термін зберігання: В сухих умовах і герметичній упаковці зберігатися 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. 

Упаковка: Суха суміш розфасовується в мішки по 5-25 кг. 

Технічні характеристики:

енд

Артисан

Упаковка

25 кг

Структура

бумажный мешок

Основа

минеральная

Расход

от 2,1 кг на м.кв. до 4,3 кг на м.кв.

Склад

суміш цементу з мінеральними наповнювачами
і спеціальними добавками

Расход воды для приготовления растворной смеси

9,5-10,5 л води на 25 кг сухої суміші

Час споживання розчинної суміші

близько 60 хвилин

Температура проведення робіт

від +10°C до +30°C

Міцність зчеплення з основою

не менше 0,3 МПа

Міцність на стискання

через 28 діб не менше 7,0 МПа

Морозостійкість

не менше 75 циклів

Товщина шару

1-3 мм

Витрати штукатурки

1,2-1,25 кг/м2 на 1 мм шару