UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клеюча суміш для приклеювання плит з мінеральної вати CT 190 Pro 25 кг CERESIT

Код товару: 000002468

290 грн.

Додати в обране

Опис

Клеюча суміш CERESIT CT 190 призначена для приклеювання мінераловатних плит і пристрою захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Використання суміші Ceresit CT190 (Зима) можливе при температурі не нижче 0 °C. Після застосування матеріалу для приклеювання плит утеплювача допускається зниження температури до -5 °C через 8 годин. При улаштуванні захисного шару зниження температури до -5 °C допускається через 24 години після застосування матеріалу. При утепленні фасадів пінополістирольними плитами необхідно використовувати клейові суміші Ceresit CT83 Pro (тільки в якості клею) і Ceresit CT 85 Pro (в якості клею і захисного шару).
Властивості:
• володіє високою адгезією;
• містить армуючі мікроволокна;
• еластифікована;
• ударостійка;
• паропроникна;
• морозо - і атмосферостійка;
• екологічно безпечна.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клеюча суміш для приклеювання плит з мінеральної вати CT 190 Pro 25 кг CERESIT

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед наклейкою мінераловатних плит підстава очищається від пилу, бруду, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Все не міцні ділянки основи слід видалити, а відповідні місця обробити ґрунтовкою Ceresit CT 17. Нерівності основи, шви цегельної кладки понад 10 мм, тріщини заповнити розчинною сумішшю Ceresit СТ 29 або Ceresit CT 190. Основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) необхідно загрунтувати грунтовкою Ceresit CT 17 і витримати до повного висихання (близько 4 годин). У зимовий період основа повинна бути очищеною від льоду і снігу.

Виконання робіт Суху суміш розчинити чистою водою (для Ceresit CT 190 температура води від +15 °C до +20 °C, для Ceresit CT 190 (Зима)*температура води від +20 °C до +30 °C) з розрахунку 0,26–0,29 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливо протягом 90 хвилин. Приклеювання мінераловатних плит. Розчинову суміш нанести по всій поверхні плити зубчастим шпателем з розміром зуба 10 х 10 мм. Після нанесення розчинової суміші плиту необхідно відразу встановити в проектне положення і притиснути. Зусилля при притисненні повинно бути таким, щоб розчинна суміш розподілилася між основою і плитою мінімум на 40%. Плити необхідно приклеювати впритул одна до іншої в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм Залишки розчинової суміші необхідно видалити за допомогою шпателя до її затвердіння. Через 3 доби після приклеювання слід приступити до додаткового механічного кріплення мінераловатних плит фасадними дюбелями і пристрою захисного армованого шару. У зимовий період до додаткового механічного кріплення мінераловатних плит фасадними дюбелями і пристрою захисного армованого шару слід приступати після закінчення 6 діб після наклейки плит. Пристрій захисного шару. Розчинову суміш тонким шаром (до 2 мм) нанести на поверхню пінополістирольних плит. Потім укласти на неї армуючу сітку і розгладити. По сітці нанести другий шар розчинової суміші товщиною 3 мм В нормальних умовах до нанесення декоративного захисного покриття слід приступити після закінчення 3 діб після влаштування захисного армованого шару. Захисний армований шар загрунтувати фарбою Ceresit CT 16, витримати до її повного висихання (близько 24 годин), а потім нанести декоративну штукатурку групи Ceresit СТ.

Примітка: При використанні Ceresit CT 190 роботи слід виконувати при температурі основи від +5 °C до +30 °C. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. При використанні Ceresit CT 190 (Зима)* роботи слід виконувати при температурі від 0 °C до +15 °C. Рекомендації для Ceresit CT 190 (Зима)* ефективні при температурі +2 °C і відносній вологості 70%. Якщо очікується зниження температури нижче -5 °C протягом 3 діб, застосування Ceresit CT 190 (Зима)* слід зупинити. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і твердіння розчинової суміші може змінитися. Суміш Ceresit СТ 190 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захищати очі та шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації Окрім вищевикладеної інформації про застосування сумішей Ceresit СТ 190 і Ceresit СТ 190 (Зима)*, при роботі з ними слід керуватися типовою технологічною картою на пристрій системи скріпленої теплоізоляції Ceresit та чинними нормативними документами. У випадку використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі та типової технологічної карти на влаштування системи утеплення Ceresit, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Технічні харпактеристики:

Склад:

суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрата води для приготування розчинової суміші:

6,5–7,25 л води на 25 кг сухої суміші

Температура застосування розчинової суміші:

- Ceresit CT 190:

- Ceresit CT 190 (Зима)*

 

від +5 °C до +30 °C

від 0 °C до +15 °C

Температура експлуатації:

від -50 °C до +70 °C

Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови):

не менше 0,5 МПа

Міцність зчеплення з мінераловатними плитами

(повітряно-сухі умови):

не менш 0,015 МПа

Морозостійкість:

не менше 50 циклів

Час використання розчинової суміші:

не менше 120 хвилин

Час коригування:

не менше 10 хвилин

Коефіцієнт водопоглинання:

не більше 0,6 кг/(м2•ч0,5)

Паропроникність:

не менш як 0,1 мг/(м•год•Па)

Межа міцності на стиск (через 28 діб):

не менше 4 МПа

Усадка:

не більше 1,5 мм/м

Витрата** сухої суміші:

- наклеювання плит:

- пристрій захисного армованого шару:

 

близько 6,0 кг/м2

близько 6,0 кг/м2

*Уважно ознайомтеся з інструкцією по застосуванню. Завжди вибирайте продукт у відповідності з сезоном. Сезон продукту вказаний на упаковці після дати виготовлення.

** Витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця