UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 39 для теплоізоляції 25кг

Код товару: 000002388

111 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 39 для теплоізоляції, призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхні з бетону, цегли, пінобетону, цементно-піщаної, цементно-вапняної, гіпсової штукатурки і інші мінеральні основи. Клейову суміш можна використовувати всередині і зовні будинків, у виробничих і житлових приміщеннях, на терасах і балконах.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Суміш клейова ANSERGLOB BCX 39 для теплоізоляції 25кг

Приготування суміші: Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,21 - 0,22 л води на 1 кг суміші (5,25 - 5,5 л води на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні уручну або механічно (дрилем на низьких оборотах) до отримання однорідної і пластичної маси. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23: 2013, ДБН В.2.6-33: 2008 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною і рівною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи необхідно видалити. Нерівності підстави необхідно вирівняти стартовою штукатурною сумішшю ANSERGLOB BCT 20. що сильно основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючу емульсій ANSERGLOB і витримати 4 години. Слабко підстави перед початком робіт обробляються ґрунтуючою емульсією ANSERGLOB EG 62 і витримуються від 3 до 6 годин.

Спосіб застосування: Приготовану клейову суміш ANSERGLOB BCX 39 наносять на внутрішню поверхню плити смуговим способом в тому випадку, коли на поверхні стіни є нерівності до 5 мм, а в якості утеплювача застосовуються пінополістирольні плити. Суміш розчину наносять у вигляді смуг на відстані 20 мм від країв плити по всьому її периметру, а потім посередині. Смуги, нанесені по периметру, повинні бути з розривами, щоб при приклеюванні плити не утворювалися повітряні пробки.

Комбінованим (або маячковим) способом розчинну суміш наносять у тому разі, коли поверхня стіни має нерівності до 10 мм і проектом передбачено використання пінополістирольних теплоізоляційних плит. Клейовий склад наноситься на поверхню теплоізоляційної плити по всьому її периметру смугами шириною 50 - 80 мм і товщиною 5 - 10 мм, на відстані 20 мм від її країв. Смуги повинні бути з розривами, щоб при наклеюванні плити не утворювалися повітряні пробки. Посередині плити в двох, чотирьох місцях шльопанці-маячки розміром 150 - 180 мм.

Суцільним способом розчинну суміш наносять, коли поверхня огороджувальної конструкції рівна, без виступів і западин, а також коли в якості утеплювача використовуються мінераловатні плити. Шар наносять на всю поверхню плити і вирівнюють зубчастою теркою або шпателем з зубцями 10 - 12 мм. Перед нанесенням основного шару клейової суміші на утеплювач, необхідно поверхню утеплювача прогрунтовать цієї ж клейовий сумішшю. При застосуванні суцільного способу, клейова суміш повинна бути віддалена від країв утеплювача на 10 - 15 мм.

При застосуванні екструдуванної пенополистирольної плити в якості утеплювача перед приклеюванням до основи необхідно провести механічну обробку абразивним матеріалом її глянцевому поверхні з обох сторін. У будь-якому випадку кількість розчину повинно бути таким, щоб з'єднувати плиту з основою не менше ніж на 60% їх площі. Розчин не повинен потрапляти на торці плит, надлишки розчину необхідно видалити.

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, тужавлення та затвердіння може змінитися.

При виконанні робіт, фасад потрібно захищати від попадання прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману).

Витрата: Витрата суміші становить 4,5 - 5 кг / м2 для приклеювання пінополістиролу, 5 - 7 кг / м2 для приклеювання мінераловатних плит.

Технічні дані:

- Пропорція суміші - 0,21-0,22 л води / кг

- Час придатності до роботи - не менше 2 годин

- Відкритий час робіт - не менше 20 хвилин

- Адгезія до бетону - не менше 0,75 МПа

- Адгезія до матеріалу (когезійний розрив по утеплювачу) - через 7 діб твердіння

- Температура підстави - від + 5 ° С до + 30оС

- Температура експлуатації - від -30оС до + 80оС.

Переваги:

- Паропроникна

- Морозостойкая

- Висока адгезія

- Пластична

- Екологічно безпечна.