UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Суміш штукатурна декоративна ANSERGLOB ТМК 110 «короїд» біла 25кг

Код товару: 000002414

276 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш штукатурна декоративна ANSERGLOB ТМК 110 «короїд» біла, з грануляцією зерна 2,0 мм; 2,5 мм; 3,5 мм (під фарбування) призначена для виконання декоративного, тонкошарового штукатурення як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наноситься на будь-які мінеральні основи (цементні, цементно-вапняні, гіпсові штукатурки і т.д.).

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Суміш штукатурна декоративна ANSERGLOB ТМК 110 «короїд» біла 25кг

Приготування суміші: Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,19 - 0,20 л води на 1 кг суміші (4,75 - 5,0 л води на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні уручну або механічно (дрилем на низьких оборотах), до отримання однорідної маси. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23: 2013 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням штукатурки необхідно неміцні ділянки основи ретельно видалити. Нерівності поверхні до 4 мм вирівняти шпаклівкою фінішної ANSERGLOB ВСТ 27, великі нерівності стін штукатурним розчином ANSERGLOB ВСТ 20. Підстави залежно від водопоглинання обробити однією з грунтуючих емульсій ANSERGLOB і витримати необхідний для висихання час. Для досягнення найкращого результату формування фактури рекомендується використовувати грунт емульсію ANSERGLOB EG 62.

Спосіб застосування: Штукатурка наноситься на основу за допомогою терки з нержавіючої сталі, яку тримають під кутом 60 градусів до поверхні. Коли розчин перестане прилипати до інструменту (5 - 15 хвилин) штукатурці надають фактуру за допомогою пластикової терки. При виконанні робіт по формуванню фактури інструмент необхідно тримати паралельно поверхні. Залежно від інтенсивності і напрямку руху пластикової терки можна отримати горизонтальні, вертикальні, кругові і перехресні борозни. Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно, дотримуючись, правила "мокре на мокре", не допускаючи висихання затертих шарів до нанесення чергових. У разі перерви в роботі приклеїти малярську стрічку уздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести штукатурку із заходом на малярську стрічку і надати їй бажану фактуру. Після чого малярську стрічку видалити разом із залишками свіжої штукатурки. Свеженанесенную суміш необхідно оберігати від дощу і попадання прямих сонячних променів. По закінченню 3 діб поверхню готова під фарбування фарбами на водній основі, 7 діб фарбами на основі органічних розчинників.

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і затвердіння може змінитися. При виконанні робіт, фасад потрібно захищати від попадання прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману).

Витрата: Витрата суміші в середньому становить:

2,0 мм – 2,6 кг/м2;
2,5 мм – 3,1 кг/м2 ;
3,5 мм – 4,0 кг/м2.

Технічні дані:

- Товщина шару - 2,0 мм; 2,5 мм; 3,5 мм

- Пропорція суміші - 0,19-0,20 л води / кг

- Час придатності до роботи - не менше 2 годин

- Адгезію до основи - не менше 0,5 МПа

- Морозостійкість - не менше 75 циклів

- Паропроникність - не менше 0,05 мг / м0г0Па

- Температура підстави - від + 5 ° С до + 30 ° С

- Температура експлуатації - від -30 ° С до + 80 ° С.

Переваги:

- Паропроніцаемоть

- Екологічно безпечна

- Мінеральна

- Морозостойкая

- Атмосферостійка

- Стійка до пошкоджень.