UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Пінополістирол 40 мм 1,2х0,6 (0,72 кв.м) Г4

Код товару: 000001394

123 грн.

Додати в обране

Опис

Пінополістирол стійкий до дії розчинів кислот, лугів і спиртів. Одним з їхніх основних переваг є здатність нести відносно високе механічне навантаження при мінімальній щільності. Клас горючості матеріалу - Г4.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Пінополістирол 40 мм 1,2х0,6 (0,72 кв.м) Г4

Теплозберігаючі властивості пінополістирольних плит грунтуються на тому, що повітря має один з найнижчих показників теплопровідності (0,027Вт / мК), тому теплопровідність пінополістирольних плит знаходиться в межах 0,037 до 0,043 Вт / мК. Це значно нижче, ніж теплопровідність дерева (0,12 Вт / мк), цегли (0,7 Вт / мК), керамзиту (0,12 Вт / мК) та інших будівельних матеріалів. Низька теплопровідність пінополістирольних плит забезпечує високий рівень енергозбереження. Достатньо всього 12 см пінопласту там, де (згідно останніх російських стандартів) необхідна товщина стін з цегли повинна складати 2м 10 см, а з дерева 45 см  Це дозволяє вважати пінополістирол одним з найефективніших теплоізоляторів. Використання пінополістирольних плит в будівництві дозволяє надалі (при експлуатації приміщень) значно скоротити витрати на опалення. Високі енергозберігаючі властивості пінополістирольних плит зумовили їх застосування також для захисту трубопроводів від промерзання, що сприяє підвищенню терміну їх експлуатації. Пінополістирольні плити мають високу стійкість до впливу різних хімічних речовин. Зокрема пінополістирол зберігає свої властивості при тривалому контакті - з сольовими розчинами (у тому числі з морською водою), милами, отбеливающими речовинами (розчини перекису водню, хлорне вода, гіпохлорид), кислотами (крім концентрованої азотної і оцтової), нашатирним спиртом, вапном , бітумом, що клеять водо-розчинними фарбами, гіпсом, цементом і ін. щільність пінополістирольних плит невисока 0,015-0,05 г / см3 (для порівняння щільність води 1,0 г / см3). Однак при цьому пінополістирол має досить високу міцність на стиск і на вигин.

При правильній експлуатації пінополістирольні плити здатні зберігати свої фізичні властивості тривалий час. Вивчення пінополістирольних плит показало, що пінопласт не береться незворотними змінами: тривалий час зберігає свою форму, механічні та теплофізичні властивості. Так само було встановлено що нижня межа для пінопласту становить -1800С, а верхній +800. Однак максимально допустимою температурою, якій протягом нетривалого часу (кілька хвилин) може піддаватися пінополістирол, вважається температура + 950С. Це робить можливим контакт пінополістирольних плит, наприклад, з гарячим бітумом. При більш тривалому впливі температури, що перевищує + 800С, пінополістирол руйнується.

Під впливом вологи і кисню (повітря) природні органічні речовини можуть руйнуватися. Це гума, дерево, шкіра, текстильні матеріали. Пінополістирол не схильний до гниття. Пінополістирол має високу пожежостійкість. Температура самозаймання пінополістиролу + 4910С. Це в 2,1 рази вище, ніж температура займання паперу (+ 2300С), і в 1,8 рази вище, ніж у деревини (+ 2600С). Незважаючи на те, що пінополістирольні плити, як і багато інших будівельних матеріалів, схильні до горіння, проте, горіння вони не підтримують і при відсутності вогню затухають протягом 4 секунд. Іншими словами, горіння пінополістирольних плит можливо тільки при відкритому полум'я, і ??після видалення пінопласту з вогню горіння припиняється.