UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Екструдований пінополістирол товщина - 20 Екоборд

Код товару: 000001392

62 грн.

Додати в обране

Опис

Плити ЕКОБОРД можуть застосовуватися для утеплення фундаментів, автодоріг, покриттів злітних смуг аеропортів, льодових арен та інших об'єктів будівництва. Теплоізоляційний матеріал ЕКОБОРД є якісним сучасним матеріалом, який виробляється шляхом змішування гранул полістиролу при підвищеній температурі з наступним видавлюванням з екструдера і введенням спінюючого агента. Товарний вигляд ЕКОБОРД - це плити блакитного кольору різної товщини від 10 до 100 мм, шириною 600 мм і довжиною 1200 мм. Має упаковку з термоусадочного поліетилену з ультрафіолетовим захистом для ефективного складування на відкритих площадках.Екструзіонний пінополістирол «Екоборд» відрізняє максимальна теплоізоляція, мінімальне поверхневе водопоглинання, довговічність, легкість і простота монтажу, висока міцність, біологічна стійкість і екологічність. Матеріал «Екоборд» має низький коефіцієнт теплопровідності, що дозволяє довгий час зберігати тепло, не даючи конструкціям промерзнути. Коефіцієнт теплопровідності екструзійного пінополістиролу на 20% нижче, тобто краще, ніж у мінераловатних або скловолоконних утеплювачів (при інших рівних умовах буде потрібно шар теплоізоляції меншу товщину). Водопоглинання екструзійного пінополістиролу істотно нижче, ніж у інших теплоізоляційних матеріалів. Завдяки гомогенної замкнутої структурі осередків, «Екоборд» не вбирає і не накопичує вологу, зберігаючи свої теплотехнічні характеристики і фізико-механічні властивості незмінними протягом багатьох років. Екструзійний пінополістирол «Екоборд» має високу міцність і витримує навантаження до 70 т / м2. Дані фізико-технічні характеристики дозволяють використовувати «Екоборд» на об'єктах з підвищеними характеристиками міцності вимогами до будівельних матеріалів і зберігають теплоізоляційний шар від пошкоджень при статичних і динамічних навантаженнях.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Екструдований пінополістирол товщина - 20 Екоборд

При дотриманні регламентованих умов експлуатації екструзійний пінополістирол «Екоборд» не втрачає своїх технічних характеристик протягом більш ніж 50 років, що підтверджується результатами випробувань на довговічність.

Екструзійний пінополістирол «Екоборд» залишається екологічно чистим протягом всього терміну експлуатації і абсолютно безпечний для здоров'я людини як в процесі виробництва і монтажу, так і при подальшій експлуатації. 

Теплоізоляційні матеріали «Екоборд» легко обробляються і монтуються, не вимагають застосування дорогого устаткування. Матеріал не кришиться, що не промокає, що дає можливість здійснювати монтаж в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах. 

Звукоізоляційні властивості екструзійного пінополістиролу «Екоборд» є приємним доповненням до високих теплоізоляційним показниками. «Екоборд» забезпечує захист від сторонніх звуків, що проникають в приміщення ззовні - повітряних і структурних шумів. 

Екструзійний пінополістирол «Екоборд» виготовляється під марками, характеристики яких розрізняються по щільності і міцності на стиск. Вироби з теплоізоляційного матеріалу «Екоборд» можуть випускатися різної товщини і довжини з кроком в 10 мм: плити виготовляються товщиною від 20 до 100 мм. 

Властивості екструзійного пінополістиролу «Екоборд» дозволяють використовувати його в різних агресивних і середньо-агресивних середовищах. Матеріал має високу стійкість до біологічних впливів, не мажеться, не вбирає запах і не припадає пилом.

 

Для покриття площі в 100 м2 потрібно:

 Товщина  20  30  40 50
 Плит  139  139  139 139
 Упаковок  7 10 14 17
 Обсяг (м3)  2,1  3 4 5